Jupol Citro

Plísním odolná malířská barva s vůni citrónu

Vnitřní vodou ředitelná malířská barva zamezující rozvoji plísní, vhodná pro nátěry v kuchyních, koupelnách a dalších sanitárních prostorech. Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 0,2 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.

Balení

2,5kg – 5kg – 15kg

Použití

Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety. Podklad před prvním nátěrem natřeme vodou rozředěnou AKRIL EMULZÍ (1 : 1). Plísní již napadnuté povrchy je nutné předem dezinfikovat ALGICIDEM! Barva: bílá + odstíny podle JUMIX systému, možné je tónování UNITONEM, DIPI KONCENTRATEM nebo DIPI COLOREM. Zatřídění podle EN 13 300: odolnost proti oděru za mokra: třída 5, kryvost: třída 2 při 9 m2/l, vzhled: mat.

Příprava, zpracování

Ředění vodou do 10%. Nanáší se malířským válečkem s delším vlasem, štětcem nebo stříkáním ve dvou vrstvách. Pracovní teplota: +5°C až +35°C. Doba schnutí (při 20°C a 65% relativní vlhkosti vzduchu): cca 4 – 6 hodin (pro nanášení další vrstvy). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Aplikace

  • štětec
  • váleček
  • strojní stříkání

Doba použitelnosti

18 měsíců

Tónování

Jumix

Spotřeba na m2

190,0 ml

Fermež napouštěcí

Fermež napouštěcí
Výrobce: Kittfort

LUTEX ATN

LUTEX ATN
Výrobce: Paramo

Jupol Gold

Jupol Gold
Výrobce: JUB