DRY WALL Primer

Charakteristika

Prostředek pro krycí základní nátěry sádrokartonových konstrukcí a před nanášením  barev  na vnitřní stěnové povrchy. Vytváří spojovací můstek pro nanášení  barev na beton, sádrové omítky, sádrokartonové desky, staré disperzní nátěry, apod. Barva: bílá, možnost tónování.

Balení

5l

Použití

Používá se jako základní nátěr na vnitřní stěny a stropy před jejich natíráním silikátovými malířskými barvami nebo disperzními malířskými barvami s nižší krycí schopností na různé minerální a jiné podklady. Sjednocuje (egalizuje) podklad z hlediska nasákavosti a zlepšuje přídržnost následných vrstev. Zajišťuje také přídržnost silikátových barev na beton, sádrové omítky i starší, na podkladu dobře držící nátěry a překrývá různé druhy vodou nerozpustných skvrn. Je vhodný na povrchy suché výstavby (zejména sádrokartony) před jejích natíráním malířskou barvou.

Příprava podkladu

V každém případě musí podklad být pevný, suchý a očištěný od uvolněných částic, prachu, zbytků bednicích olejů, mastnot a jiných nečistot.

Doporučené použití

Podkladem mohou být vnitřní stěnové nebo stropní povrchy – štukové vápenné, vápenocementové nebo cementové omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové desky, dřevotřísky a nepříliš hrubé dekorativní omítky různých druhů.

Aplikace

  • Štětec
  • Stříkání
  • Váleček

Vydatnost

130 – 150 ml/m2 podle hrubosti a savosti podkladu.

Ředění

Výrobek před použitím dobře promícháme a pokud je potřeba, naředíme ho do 10 % vodou.

Hammerite Silicon Thermo

Hammerite Silicon Thermo
Výrobce: Hammerite

Osmo ochranná olejová lazura

Osmo ochranná olejová lazura
Výrobce: Osmo

ETERNAL na bazény

ETERNAL na bazény
Výrobce: Austis