Barvy nás baví.

Kdo jsme?

Jsme prodejnou již 20 let na trhu s nátěrovými hmotami. Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli. Na ploše 150m2 Vám můžeme nabídnout široký sortiment produktů od firem Osmo, Saicos, Remmers,  Primalex, JUB, Het, Mistral, Akzo Nobel, Balakryl, Austis, Johnson, Detecha, Teknos, Bochemie, Kittfort, Hammerite, Paramo, Soudal, Den Braven, Spokar, Kana a Storch, Motip, Sokrates, Alcea aj.

Pro lepší výběr odstínů barev máme k dispozici 4 druhy míchacích zařízení, které nám umožňují rozšířit barevnou škálu, popřípadě upravit odstín dle Vašeho požadavku, a to u omítek, lazur, krycích i malířských barev, aj. Pro pohodlný výběr nabízíme domů k zapůjčení vzorníky barev, PH testery, vlhkoměr.

Mezi náš doplňkový prodej patří i prodej sprejů a tapet Dimax  (na prodejně výběr z několika katalogů), včetně fototapet na podlahy, dveře, ledničky aj.

O tom, že svou práci děláme dobře svědčí stále rostoucí zájem o naše služby. Z toho důvodu jsme rozšířili náš sortiment nově o míchání průmyslových barev, mozaikových omítek (marmolit) a spárovacích hmot.

Samozřejmostí je  pravidelně proškolovaný personál, který Vám dokáže odborně poradit.

Poskytujeme kontakty na profesionální firmy i živnostníky, se kterými blízce spolupracujeme.

V případě, že u nás nenajdete svůj výrobek, neváhejte a kontaktujte nás. Denní závozy nám umožňují pružné dodání.

Našim zákazníkům vycházíme vstříc v poskytování firemních a množstevních slev.

Barvy a vše kolem nich nás baví , těšíme se na Vás.

mich-bar-velka

Spolupracujeme