Jubin Metal

JUBIN Metal

Akrylátová antikorozní barva na kov
Ekologická, vodou ředitelná akrylátová antikorozní barva na kov, bez nepříjemného zápachu, s nízkým obsahem organických těkavých látek, rychleschnoucí. Je určena k dekorativní ochraně venkovních a vnitřních železných nebo ocelových povrchů, včetně radiátorů a trubek do teploty 60°C. Používá se samostatně nebo v kombinaci se základním nátěremJUBIN METAL PRIMER V, se kterým se hodí i na barevné kovy.Zatřídění podle EN 13300 – vzhled: polomat.

Balení

0.65 l, 2.25 l

Použití

Je určena k dekorativní ochraně venkovních a vnitřních železných nebo ocelových povrchů. Je vhodná rovněž pro nátěry radiátorů.Nanáší se bez základního nátěru, přímo na zrezivělý povrch, ze kterého odstraníme nesoudržné částice. Barva: bílá (1001) + odstíny podle JUMIX systému + metalické odstíny grafit (5004), stříbrná (5005). Pouze v 0,65 L balení: zelená (6), tmavě hnědá (8), černá (9). Odstíny můžeme mezi sebou libovolně míchat. Zatřídění podle EN 13 300 – vzhled: pololesk.

Příprava a zpracování

Obvykle se neředí. Při nanášení stříkáním a pro první nátěr za vysokých teplot lze ředit vodou do 10 % (POZOR! ředěním se snižuje kryvost barvy). Před použitím dobře promícháme. Nanáší se štětcem, stříkáním nebo válečkem ve dvou nebo třech vrstvách. Pracovní teplota: +5°C až +30°C. Nepracujeme na přímém slunečním záření, v dešti, mlze a za silného větru. Doba schnutí (při 20°C a 65 %relativní vlhkosti vzduchu): cca 2 hodiny (suché na dotyk), resp. 6 hodin (pro nanášení další vrstvy). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Aplikace

  • Štětec
  • Váleček

Spotřeba na m2

80 – 100 ml v jedné vrstvě

Hotové barevné odstíny

  • BÍLÁ (1001)
  • GRAFIT (5004)
  • STŘÍBRNÁ (5005)
  • TMAVĚ HNĚDÁ (8)
  • ZELENÁ (6)
  • ČERNÁ (9)

Tónování

Jumix

Doba použitelnosti

24 měsíců

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Isoliergrund

Isoliergrund
Výrobce: Remmers

Top olej

Top olej
Výrobce: Osmo

KONKOR 500

KONKOR 500
Výrobce: Paramo