JUBIN Radiator

Alkydová krycí barva na radiátory

Alkydová antikorozní krycí barva určená k dekorativní ochraně radiátorů, ohřívačů vody a trubek topných systémů. Odolává zvýšeným teplotám, má vysokou pružnost a pevnost nátěrového filmu, vysoký lesk, vysokou krycí schopnost, výborný rozliv a dlouhou dobu zpracovatelnosti. Používá se samostatně nebo v kombinaci se základním nátěrem JUBIN METAL PRIMER S. Podklad: pevný, suchý a čistý, dle potřeby obrousit a odmastit. Zatřídění podle EN ISO 2813 – stupeň lesku:lesk.

Balení

0.75 l,

Použití

JUBIN RADIATOR je jednosložkový antikorozní nátěr, určený k dekorativní ochraně nových, a renovaci starších radiátorů a trubek topných systémů. Při nanášení se nátěr na povrchu velmi dobře rozlévá a nestéká. Má dobrou krycí schopnost, vysoký lesk, odolnost proti zvýšeným teplotám, vysokou pružnost a pevnost. JUBIN RADIATOR lze používat samostatně nebo v systému s šedou nebo červenou základovou barvou JUBIN METAL PRIMER S.

Příprava a zpracování

Viskozita výrobku je optimální pro nanášení štětcem nebo válečkem a před nanášením není potřebné ředění. Před použitím barvu důkladně promíchejte. Při nanášení stříkáním se v závislosti na průměru trysky JUBIN RADIATOR podle potřeby ředí ředidlem JUBIN CLEANER do 5% (obj.)

Aplikace

  • Štětec
  • Váleček
  • Stříkáním

Spotřeba na m2

100 – 125 ml v jedné vrstvě

Doba použitelnosti

60 měsíců

Hotové barevné odstíny

  • bílá (01),

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Woodex base

Woodex base
Výrobce: Teknos

Devoskyt

Devoskyt
Výrobce:

Primalex lazura 3v1

Primalex lazura 3v1
Výrobce: Primalex