JUBIZOL Acryl finish T

Akrylátová drásaná omítka zrnitosti 2,0 / 2,5

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi akrylátových pojiv s vodorovnou, svislou nebo kruhovou drásanou strukturou podobnou dubové kůře.

Balení

25 kg

Použití

Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěnýACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Příprava a zpracování

Obsah vědra dobře promícháme, pokud je potřeba přiředíme vodou max. do 1dl na vědro. Nanáší se ručně – nerezovým hladítkem nebo strojně – stříkáním, v tloušťce největšího zrna. Nanesenou hmotu drásáme polystyrénovým nebo tvrdým plastovým hladítkem a na závěr čistým nerezovým hladítkem uhladíme hrudky vzniklé při drásání. Pracovní teplota: +5°C až +30°C. Nepracujeme v dešti, mlze a za silného větru. Čerstvě omítnuté povrchy chráníme před sluncem, deštěm a větrem pomocí závěsů. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 6 hodin (suché na dotyk), resp. 24 hodin (ochrana před deštěm). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Aplikace

  • Nerezové ocelové hladítko
  • Strojní stříkaní pistolí

Zrnitost

Akrylátová drásaná omítka 2,0 mm,

Akrylátová drásaná omítka 2,5 mm

Spotřeba na m2

JUBIZOL Acryl finish T 2,0: 2,5 kg/m2

JUBIZOL Acryl finish T 2,5: 3,2 kg/m2

Tónování

Vzorník JUB

Doba použitelnosti

12 měsíců

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Sanatherm PN

Sanatherm PN
Výrobce: Austis

Revitacolor AG

Revitacolor AG
Výrobce: JUB

Primalex silikonový základ

Primalex silikonový základ
Výrobce: Primalex