Takril

Akrylátová barva na betonové konstrukce

Ekologická, vodou ředitelná akrylátová barva na betonové konstrukce, silně vodoodpudivá, nepropustná vůči CO2, odolná proti povětrnostním podmínkám.

Balení

0.75 l, 5.00 l, 16.00 l

Použití

Barva je vhodná pro dekorativní ochranu betonových fasádních povrchů, fasád z vláknocementových a dřevocementových desek, neomítnutých a jemně omítnutých podezdívek obytných a jiných staveb, povrchů betonových opěrných zdí a podpěr, prvků betonových plotů, ohrad a podobných objektů a také betonových střešních tašek. Používá se i jako dekorativní ochrana velmi zatížených vnitřních stěnových povrchů. Při nátěrech podlah používáme TAKRIL jako protiprašnou úpravu různých druhů cementem pojených vnitřních podlahových povrchů v méně zatížených prostorech. Není vhodný pro nátěry podlah v garážích. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE nebo JUKOLPRIMER (1 : 1). Barva: 10 odstínů podle vzorníku BARVY NA BETON + odstíny podle JUMIX systému. Vyhovuje harmonizované normě EN 1504-2.

Příprava a zpracování

Ředění vodou do 10%. Nanáší se malířským válečkem s delším vlasem, štětcem nebo stříkáním ve dvou vrstvách. Pracovní teplota: +5°C až +35°C. Nepracujeme v dešti, mlze a za silného větru. Čerstvě natřené povrchy chráníme před sluncem, deštěm a větrem pomocí závěsů. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 4 – 6 hodin (pro nanášení další vrstvy), resp. 24 hodin (ochrana před deštěm). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Aplikace

  • Štětec
  • Váleček
  • Strojní stříkání

Spotřeba na m2

200,0 ml

Doba použitelnosti

18 měsíců

Tónování

Jumix

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Top olej

Top olej
Výrobce: Osmo

Hidrozol manžety

Hidrozol manžety
Výrobce: JUB

Luxol barva na okna

Luxol barva na okna
Výrobce: AkzoNobel