Primalex fungicidní penetrace

Charakteristika

Primalex FUNGICIDNÍ PENETRACE je speciální penetrační prostředek, který omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám a proniká hluboko do podkladů. Tím je nejen sjednocuje a zpevňuje, ale snižuje i tvorbu vlasových trhlinek při finálních povrchových úpravách. Současně zlepšuje přilnavost dalších vrstev nátěrů. Při správné aplikaci zachovává také přirozený průchod vodních par zdivem.

Balení

Plastové obaly 1 l, 3 l, 5 l.

Použití

Pro napouštění savých podkladů jako je beton, vláknocementové a třískocementové desky, pórobeton, sádrová, vápenná, vápenocementová i disperzní omítka. Je vhodná i na dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky, sádrokarton, neglazovanou keramiku apod. Není určena k penetraci podkladů před silikonovými a silikátovými nátěry.

Doporučené použití Primalex

Je určena na podklady napadené plísněmi, kontaminované zátopovou vodou, do vnitřních prostor s vyšší vlhkostí, ve kterých se tvoří plísně. Dále slouží k penetraci fasádních omítek trvale stíněných a na objektech u vodních ploch, nebo u lesa, kde se trvale vyskytuje vysoká vlhkost a vysoušení fasády je pomalé.

Technické parametry

  • Objemová hmotnost (g/cm3): 0,98 – 1,05
  • Přídržnost na štuku (MPa): 0,6
  • Ekvivalentní dif. tloušťka sd (m): 0,01
  • Obsah netěkavých látek: 6 – 7

Vydatnost

5 – 10 m2/l. Vydatnost závisí na typu podkladu.

Aplikace

  • Štětka
  • Váleček

Latexový tmel

Latexový tmel
Výrobce: HET

Likvisan

Likvisan
Výrobce: HET

Balakryl kov 2v1

Balakryl kov 2v1
Výrobce: Balakryl