Juboflex MS

MS polymer těsnicí a lepicí hmota

Vysoce kvalitní přetíratelná jednosložková MS polymer těsnicí a lepicí hmota pro vnitřní i venkovní použití, určená k trvale pružnému těsnění styčných spár (plastické hmoty, kovy, beton, okenní rámy, střešní krytiny…); dilatačních spár (ve stavebnictví, mezi stavebními prefabrikáty, na vnějších stěnách a zdivu, ve sklenících…) a pro méně náročné lepení.

Balení

290 ml

Použití

Vysoce kvalitní přetíratelná jednosložková MS polymer těsnicí a lepicí hmota pro vnitřní i venkovní použití, určená k trvale pružnému těsnění styčných spár (plastické hmoty, kovy, beton, okenní rámy, střešní krytiny…); dilatačních spár (ve stavebnictví, mezi stavebními prefabrikáty, na vnějších stěnách a zdivu, ve sklenících…) a pro méně náročné lepení. Vyznačuje se vynikající elasticitou (± 25 %) a mechanickými vlastnostmi (smrštění < 1 %), je odolná proti vodě, povětrnostním vlivům, vysoké teplotě a UV záření. Nevytéká ze svislých spár. Neobsahuje rozpouštědla, isokyanáty ani silikony. Není agresivní k podkladům. Po uschnutí se přetírá běžnými druhy barev a laků. Teplotní odolnost: -40°C až +90°C. Podklad: pevný, suchý a čistý. Barva: bílá a šedá.

Příprava a zpracování

Odřízneme vršek kartuše a našroubujeme aplikační nástavec. Kartuši vložíme do vhodného typu pistole. Těsnicí a lepicí hmotu nanášíme v souvislých pruzích nebo bodově (lepení). Po nanesení vyrovnáme těsnicí hmotu speciální pomůckou nebo prstem namočeným v mýdlové vodě. Pracovní teplota: +5°C až +40°C. Doba tvorby povrchové slupky (při 23°C a 50% relativní vlhkosti vzduchu): cca 20 – 30 min, doba schnutí: cca 2 – 3 mm / den. Nářadí ihned po použití omyjte lihovým ředidlem.

Spotřeba

Podle šířky a hloubky spár

Doba použitelnosti

12 měsíců

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Jubosil Hydrophob

Jubosil Hydrophob
Výrobce: JUB

REFLEXOL

REFLEXOL
Výrobce: Paramo

Helo 15mat, 40 polomat, 90lesk

Helo 15mat, 40 polomat, 90lesk
Výrobce: Teknos