JUBIZOL Unixil finish S

Akrylátová siloxanizovaná hlazená omítka zrnitosti 1,5/2,0

Tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou.

Balení

25 kg

Použití

Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, má velmi širokou škálu odstínů, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1).Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Příprava a zpracování

Obsah vědra dobře promícháme, pokud je potřeba přiředíme vodou max. do 1dl na vědro. Nanáší se ručně – nerezovým hladítkem nebo strojně – stříkáním, v tloušťce největšího zrna. Nanesenou hmotu drásáme polystyrénovým nebo tvrdým plastovým hladítkem a na závěr čistým nerezovým hladítkem uhladíme hrudky vzniklé při drásání. Pracovní teplota: +5°C až +30°C. Nepracujeme v dešti, mlze a za silného větru. Čerstvě omítnuté povrchy chráníme před sluncem, deštěm a větrem pomocí závěsů. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 6 hodin (suché na dotyk), resp. 24 hodin (ochrana před deštěm). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Aplikace

  • Nerezové ocelové hladítko
  • Strojní stříkaní pistolí

Zrnitost

JUBIZOL Unixil finish S 1,5

JUBIZOL Unixil finish S 2,0

Spotřeba na m2

JUBIZOL Unixil finish S 1,5: 2,5 kg/m2

JUBIZOL Unixil finish S 2,0: 3,1 kg/m2

Tónování

Vzorník JUB

Doba použitelnosti

12 měsíců

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Hetline Izol

Hetline Izol
Výrobce: HET

Primalex Polar

Primalex Polar
Výrobce: Primalex

AQUATOP 2600-02/03/04 – vrchní barva

AQUATOP 2600-02/03/04 – vrchní barva
Výrobce: Teknos