JUBIN Metal primer V

Akrylátová antikorozní základová barva na železo a lehké kovy

Ekologická, vodou ředitelná akrylátová antikorozní základová barva na kov, bez nepříjemného zápachu, s nízkým obsahem organických těkavých látek, rychleschnoucí. Je určena k ochraně povrchů ze železa, oceli, zinku, mědi a hliníku, včetně radiátorů a trubek do teploty 60°C.

Balení

0.65 l

Použití

Je určena k ochraně povrchů ze železa, oceli, zinku, mědi a hliníku, včetně radiátorů a trubek do teploty 60°C. Zvyšuje přídržnost vrchního nátěru k povrchu. V kombinaci sJUBIN DECOR UNIVERSAL je vhodný k ochraně méně zatížených kovových povrchů (především v interiéru), v kombinaci s JUBIN METALje vhodný k ochraně více zatížených kovových povrchů před korozí a atmosférickými vlivy. Podklad: pevný, suchý a čistý, dle potřeby obrousit a odmastit.

Příprava a zpracování

Obvykle se neředí. Při nanášení stříkáním a pro první nátěr za vysokých teplot lze ředit vodou do 10% (POZOR! ředěním se snižuje kryvost barvy). Před použitím dobře promícháme. Nanáší se štětcem, stříkáním nebo válečkem ve dvou nebo třech vrstvách. Pracovní teplota: +5°C až +30°C. Nepracujeme na přímém slunečním záření, v dešti, mlze a za silného větru. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 2 hodiny (suché na dotyk), resp. 6 hodin (pro nanášení další vrstvy). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Aplikace

  • Štětec
  • Váleček

Spotřeba na m2

80 – 100 ml v jedné vrstvě

Hotové barevné odstíny

  • šedá

Tónování

Jumix

Doba použitelnosti

24 měsíců

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

AQUATOP 2640 – lak

AQUATOP 2640 – lak
Výrobce: Teknos

Primalex Inspiro®

Primalex Inspiro®
Výrobce: Primalex

Acrylcolor

Acrylcolor
Výrobce: JUB