JUBIN Metal primer S

Alkydová antikorozní základová barva na kov

Alkydová antikorozní základová barva určená k ochraně povrchů ze železa a oceli. Zvyšuje přídržnost vrchního nátěru k povrchu, má výborný rozliv a dlouhou dobu zpracovatelnosti. Používá se v kombinaci s vrchním nátěrem JUBIN EMAIL UNIVERSAL. Podklad: pevný, suchý a čistý, dle potřeby obrousit a odmastit.

Balení

0.75 l

Použití

JUBIN METAL PRIMER SOLVENT je alkydový základní nátěr na rozpouštědlové bázi. Používá se jako ochrana železa a oceli před povětrnostními vlivy, např. okenních a dveřních rámů, zábradlí, různých ocelových konstrukcí apod. Lze ho použít uvnitř i vně stavebních objektů. Má dobrou krycí schopnost, zvyšuje přídržnost vrchního nátěru k povrchu, výborně se rozlévá a má dlouhou dobu zpracovatelnosti, což umožňuje opravy případných chyb.

Příprava a zpracování

JUBIN METAL PRIMER SOLVENT před použitím dobře promícháme a je-li třeba, můžeme do 5 % naředit přípravkem JUBIN CLEANER. POZOR! Kryvost barvy se ředěním výrazně snižuje.

Nanášíme na suchý a čistý podklad v jedné vrstvě štětcem, jemným pěnovým (flock) válečkem nebo stříkáním. Při stříkání je potřeba v mokrém stavu nanést v jedné vrstvě alespoň 50 – 60 mikrometrů materiálu.

Aplikace

  • Štětec
  • Váleček

Spotřeba na m2

100 – 125 ml v jedné vrstvě

Hotové barevné odstíny

  • šedá
  • červená

Tónování

Jumix

Doba použitelnosti

60 měsíců

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Eternal In Thermo

Eternal In Thermo
Výrobce: Austis

FORTE penetral

FORTE penetral
Výrobce: Austis

Primalex fortissimo báze

Primalex fortissimo báze
Výrobce: Primalex