JUBIN Email universal

Alkydová krycí barva na dřevo a kov

Alkydová krycí barva určená k dekorativní ochraně dřevěných a kovových povrchů. Má vysokou vodoodpudivost, vysokou pružnost a pevnost nátěrového filmu, vysoký lesk, vysokou krycí schopnost, výborný rozliv a dlouhou dobu zpracovatelnosti. Základní nátěr: JUBIN WOOD PRIMER (dřevěné povrchy), resp. JUBIN METAL PRIMER S(kovové povrchy). Podklad: pevný, suchý a čistý. Zatřídění podle EN ISO 2813 – stupeň lesku: lesk.

Balení

0.75 l,

Použití

JUBIN EMAIL UNIVERSAL je alkydový vrchní ochranný a dekorativní nátěr na dřevěné a kovové povrchy. Používá se jako ochrana okenních a dveřních rámů, zábradlí, ocelových a dřevěných konstrukcí apod. Lze ho použít uvnitř i vně stavebních objektů. Má dobrou krycí schopnost, vysoký lesk, je elastický a pevný, výborně se rozlévá, neodkapává a má dlouhou dobu zpracovatelnosti, což umožňuje opravy případných chyb.

Příprava a zpracování

JUBIN EMAIL UNIVERSAL před použitím dobře promícháme a je-li třeba, naředíme do 5 % přípravkem JUBIN CLEANER. POZOR! Kryvost barvy se ředěním výrazně snižuje. Nanášíme ve 2 vrstvách štětcem, jemným pěnovým (flock) válečkem nebo stříkáním. Při stříkání je potřeba v mokrém stavu nanést v jedné vrstvě alespoň 50 – 60 mikrometrů materiálu.

Aplikace

  • Štětec
  • Váleček
  • Stříkáním

Spotřeba na m2

100 – 125 ml v jedné vrstvě

Doba použitelnosti

60 měsíců

Hotové barevné odstíny

  • bílá (01), slonová kost (15), žlutá (20), okrová (30), červená (40), bordó (45), modrá (50), světle zelená (60), tmavě zelená (65), šedá (70), tmavě hnědá (80), černá (90)

Tónování

Jumix

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

Sportakryl

Sportakryl
Výrobce: Balakryl

Epoksil

Epoksil
Výrobce: JUB

Revitacolor Silikon

Revitacolor Silikon
Výrobce: JUB