Jubin Decor Primer

Základová barva na dřevo

Ekologická, vodou ředitelná akrylátová základová barva na dřevo, bez nepříjemného zápachu, s nízkým obsahem organických těkavých látek, rychleschnoucí.

Balení

0.65 l, 2.25 l

Použití

Používá se jako základní nátěr pro ochranu venkovních a vnitřních dřevěných povrchů, včetně dětských hraček, před nanášením krycí barvy na dřevo JUBIN DECOR. Nátěr účinně blokuje tanin a suky. Barva: bílá. Vyhovuje harmonizované normě EN 71.

Příprava a zpracování

Obvykle se neředí. Při nanášení stříkáním a pro první nátěr velmi savých povrchů nebo za vysokých teplot lze ředit vodou do 10 % (POZOR! ředěním se snižuje kryvost barvy a schopnost blokovat tanin). Nanáší se štětcem, stříkáním nebo válečkem v jedné nebo dvou vrstvách. Před případným druhým nátěrem JUBIN DECOR PRIMER povrch lehce přebrousíme jemným brusným papírem, abychom odstranili zdvižená dřevěná vlákna. Pracovní teplota: +5°C až +30°C. Nepracujeme na přímém slunečním záření, v dešti, mlze a za silného větru. Doba schnutí (při 20°C a 65% relativní vlhkosti vzduchu): cca 2 hodiny (suché na dotyk), resp. 4 – 6 hodin (pro nanášení další vrstvy). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Aplikace

  • Štětec
  • Váleček

Spotřeba na m2

70 – 90 ml v jedné vrstvě

Doba použitelnosti

24 měsíců

Skladování

Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!

ETERNAL křemičité plnivo

ETERNAL křemičité plnivo
Výrobce: Austis

Klasik Color

Klasik Color
Výrobce: HET

ETERNAL na radiátory

ETERNAL na radiátory
Výrobce: Austis