Eternal In Plus

Prémiová disperzní malířská barva

Pro otěruvzdornou povrchovou úpravu stěn interiérů s možností jejího dalšího tónování.

Balení

1 kg; 5 kg; 10 kg

Oblast použití

ETERNAL IN plus je moderní tónovatelná interiérová barva s vysokou kryvostí. Je parfemovaná lehkou svěží vůní. Vytváří zářivě bílé nátěry s velmi dobrou odolností oděru za sucha i mokra, propustné pro vodní páru. Je určen k povrchovým úpravá stěn interiérů ze sádrokartonu, minerálních nebo akrylátových omítek, betonových, vláknocementových a dřevotřískových povrchů i jiných savé podkladů. Díky svým  vlastnostem je zvláště vhodný pro nátěry interiérů veřejných budov, nemocnic, restaurací, čekáren. Nátěr je snadno udržovatelný.

Zpracování

Podklad pro ETERNAL IN plus musí být soudržný, dokonale očištěný, suchý a odmaštěný. Silně savé podklady se penetrují speciálním penetračním prostředkem ETERNAL univerzální penetrace nebo ETERNAL IN plus naředěným vodou v poměru 3:1. Na případné skvrny či nátěry prostupující z podkladu je vhodné nejprve aplikovat izolačním nátěr ETERNAL IN stop.

ETERNAL IN plus se aplikuje na stěnu nejdříve 4 hodiny po penetraci. Teplota podkladu a okolí při aplikaci musí být v rozmezí 5–30 °C. Udržovací nátěry lze na základní nátěry provedené ETERNAL IN plus aplikovat bez nutnosti odstraňování původního disperzního nátěru.

Spotřeba

0,20–0,30 kg/m2

Hetmal PLUS

Hetmal PLUS
Výrobce: HET

ETERNAL na bazény

ETERNAL na bazény
Výrobce: Austis

FORTE vyrovnávací hmota

FORTE vyrovnávací hmota
Výrobce: Austis